Teplá vlna: Daniel z Farmy sa v noci mení na obľúbenú drag queen Karmu

V tohtoročnej Farme očarila televíznych divákov, na teplých diskotekách DJka Karma vyberá do tanca tie najlepšie popové hity minulosti. Sú to piesne, ktoré najviac ovplyvnili aj jej vyrastanie ako kvír človeka v Petržalke. 

Daniel Kňažík spoznal drag pred pár rokmi, keď si prvý raz pozrel Drag Race. Dnes je už známou a obľúbenou tvárou. Karmu môžete poznať aj ako čašníčku z Teplárne, bezpečného miesta, ktoré v novembri definitívne zavreli. Snom Karmy je raz si otvoriť aj vlastný bar. Ako vzniklo jej drag meno?

Nový diel Teplej vlny si môžete pozrieť nižšie na YouTube alebo podcastových platformách SME, SpotifyPodBean alebo Apple Podcasts.

Teplá vlna je podcast Divadla NOMANTINELS, v ktorom sa rozprávame so zaujímavými osobnosťami a ľuďmi zo slovenskej queer komunity o ich živote, inšpiratívnych veciach, ktorými sa zaoberajú a odvahe, ktorá im pomohla prekonať predsudky okolia. 

Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry SR a Ministerstva spravodlivosti SR v rámci dotačného programu na presadzovanie, podporu a ochranu ľudských práv a slobôd a na predchádzanie všetkým formám diskriminácie, rasizmu, xenofóbie, antisemitizmu a ostatným formám intolerancie.

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umeniaNadácia mesta Bratislava a Bratislavský samosprávny kraj.

Foto: Jana Stankovičová