...

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

PiNKBUS: Call for love_THEY! Drag Queens and Kings Showcase

12. mája 2023 — 19:00 - 21:00

10€

THEY! je showcase drag queens a kings umenia ako aj ďalších umeleckých žánrov. Pripravili sme si pre vás Drag Shows, Queer performance ako aj koncert ako oslavu Medzinárodného dňa boja proti homofóbii, bifóbii a transfóbii.

Božská Helena Araújo vás na pomedzí queer talkshow a queer performance prevedie šialenou show. Pripravené umelkyne, umelci a umelectvo už brúsia opätky, aby vyrili do nášho baletizolu nezabudnuteľnú umeleckú ryhu. Predstavia sa Helena Araújo, Martin „Venice“ Talaga, Lotta Love, special guest Sergio Patricio.
„A call for love is a colorful mix of theatre, performance and cabaret acts. We get together to dive into our heart area, where love resides and stories are kept. We question the meaning of love and what would happen if we would speak from our hearts more often. You are invited to a loving kitsch paradise that fountains are rolling, glittery sparkles are a must, rainbowns in a flowerpot and there is no such a thing as being too emotional, too loving, too dramatic or too much.“
vstupné: 10 EUR (na mieste 12 EUR)
Navštívte aj ďalšie podujatia THEY!
Medzinárodný deň boja proti homofóbii, bifóbii a transfóbii je dôležitým dňom celej LGBTIQ+ komunity. Také queer vianoce a valentín dokopy. V tento deň v roku 1990 bola zo zoznamu chorôb vyškrtnutá homosexualita. Oslávte s nami IDAHOBIT na koncerte speváčky Zuzany Mikulcovej a jej kapely. Zuzana Mikulcová je slovenská speváčka a skladateľka, rodáčka z Rimavskej Soboty V roku 2009 vyhrala súťaž Nové tváre slovenského jazzu. O šesť rokov neskôr vydala debutový album Slová, v roku 2018 album Dievča. V súčasnosti sa venuje projektu spoluprác rôznych interpretov a žánrov s názvom fúzie, ktorým spája rôzne svety a inakosti.
vstupné: 10 EUR (na mieste 12 EUR)
Dve kráľovné, dva dvory, dva osudy, ale na konci len jedna useknutá hlava. Predstavenie je pre všetkých, ktorí chcú nastaviť svoju tvár slnkom kráľovských Výsostí, ich vrtochom, ich túžbam a ich úzkostiam. Maria Stuartovna_Mária a Alžbeta na pitevnom stole.
Dôležitá informácia: Predstavenie sa hrá v jednoduchej angličtine, základné znalosti tohto jazyka sú žiadúce.
Hrajú/starring: Jakub Čermák, Sebastian Rein
Scéna a kostýmy/stage and costumes: Martina Zwyrtek
Light design: Michal Horáček
Hudba/music: Alejandro Bonatto
Réžia/directed by: Jakub Čermák
vstupné: 15 EUR
19.5. Ženy, muži, iné. Diskusia o rodových identitách
Po queer performance bude nasledovať diskusia moderovaná Miou Žurekovou, Debatovať budú: Veronika Moňoková, Lukas Lee, Eva Kopecká.

Podrobnosti

Dátum:
12. mája 2023
Čas:
19:00 - 21:00
Cena:
10€
Udalosť Značky:
, , , , ,
Webstránka:
https://fb.me/e/2WMf2qR2m

Miesto udalosti

P*AKT
Pionierska 17
Bratislava, 831 02 Slovenská republika
+ Google Map