Verejná prezentácia Magazínu QYS JAR 2018

Miesto: Tepláreň Café 

4.6.2018 (pondelok) o 19:00

Pozývame vás na diskusiu a verejnú prezentáciu nového čísla Magazínu QYS jar 2018. Hlavnou témou aktuálneho čísla je diskriminácia a obťažovanie LGBTIQ ľudí na pracovisku. Nájdete v ňom: Rozhovor s Ladislavou Lukáčovou z Diversity PRO – Isabel hovorí o svojej skúsenosti transrodovej osoby na pracovisku – Rozhovor s Marekom Novotným z IBM EAGLE – Ako firmy podporujú LGBTI zamestnancov a zamestnankyne – Čo robiť, keď ste diskriminovaní alebo obťažovaní na pracovisku – Rozhovor so spevákom Erikom Žigmundom – Report z happeningu o slušnom bozkávaní – Filmové a divadelné recenzie – Informácie o queer športe.
Môžete podebatovať osobne s hosťami, ktorí prispeli do magazínu, ako aj s jeho redaktormi a redaktorkami a dostanete zadarmo aj novučičké číslo magazínu priamo z tlačiarne.
O dobrú atmosféru sa postará spevák Erik Žigmund.
Tak neváhajte a prídite. Tešíme sa na vás.

Fotogaléria

https://www.facebook.com/MagazinQYS/
Viac na: http://duhovyrok.sk/qys-magazin/
Kontakt: info@nomantinels.sk

Realizované z verejných zdrojov  Ministerstva spravodlivosti SR 

Realizované s finančnou podporou Ministerstva spravodlivosti SR v rámci dotačného programu na presadzovanie, podporu a ochranu ľudských práv a slobôd a na predchádzanie všetkým formám diskriminácie, rasizmu, xenofóbie, antisemitizmu a ostatným prejavom intolerancie. Za obsah tohto dokumentu je výlučne zodpovedný NOMANTINELS